Hakkımızda


TALİP YENİLMEZ Mimarlık & Mobilya olarak ; ahşabı ve ahşabın sıcaklığını , kumaşı ve kumaşın rahatlığını , deriyi ve derinin asaletini , evinizin sıcaklığına taşıma arzusuyla 1993 yılında İZMİR – Hatay semtinde başlayan mobilya serüvenimizi her geçen gün artan bir istek ve zevkle devam ettiriyoruz .

Haziran – 2009 tarihinde kapattığımız Hatay mağazamızdan sonra 2004 yılından başlayarak oluşturduğumuz yeni alt yapımızla birlikte Karabağlar’daki üretim birimlerimiz ve Karabağlar ana cadde üzerindeki 1200 m2' lik mağazamızla sizlerin hizmetindeyiz. ​

Klasik , Amerikan , İngiliz , Country , Modern ve Art Deco tarzda butik mobilyalarımız , kumaş ve deri oturma gruplarımız , 1 . sınıf malzemenin ve ustaların buluşması sonucunda müşterilerimize kaliteli , rahat , özgün üretimlerimizle yaşanılır mekanlar yaratmaya devam ediyoruz .

Evinizi , ofisinizi proje aşamasındayken değerlendirebilecek , yeni ürün seçimlerinizde ve mevcut oturma gruplarınızın tadilatında sizlere önerileriyle yol gösterecek uzman ekibimiz , kendinize yakın hissedeceğiniz birçok ürün ve aksesuar çeşitlerimizle mağazamızda size , eviniz ve ofisinizle ilgili tüm detaylara daha yakınız. ​ Yeni vizyonumuzla sizi tanıştırmak , çabalarımızı ve üretimlerimizi paylaşmak ve özel ürünlerimizden faydalanmak için sizleri imalat ve mağazamıza bekliyoruz.

Talip Yenilmez Home Mobilya & Dekorasyon © 2021 MM